Login Koszyk: 0 PLN / 0

Bankowy Festiwal Wina
9-11.08.2019, 31.08-2.09.2019

Bankowy Festiwal Wina
Pl. Bankowy, Warszawa
9-11.08.2019, 31.08-2.09.2019


Wakacje wakacjami, a miasto nie śpi i dlatego zaprasiliśmy Was na pierwszy (a później i drugi) w historii Bankowy Festiwal Wina.

Znane wszystkich Warszawiakom miejsce zostało odmienione na czas wakacji. Tzw „palety Trzaskowskiego” cieszyły się różnym PR-em, a my próbowaliśmy odczarować hejterskie komentarze na ich temat i zapewniliśmy Warszawiakom rozrywkę i relax z winem. Ratuszowy parking stał się strefą rozrywki, miejskiej edukacji oraz chilloutu, w ramach którego codziennie mieszkańcy mogli napić się kawy, wina, zjeść coś pysznego, zrelaksować się na leżaczku lub ławeczce pod parasolem.

Bankowy Festiwal Wina to spotkanie importerów i dystrybutorów z szeroką grupą odbiorców poszukujących ciekawego spojrzenia na temat wina obecnego w mieście.
Z jednej strony to działania edukacyjne, z drugiej to bliższe spotkania z fachowcami od których wiele dowiemy się o nowych szczepach, rozwoju branży, nowościach na rynku.
Wszystko to w otoczeniu pięknego placu, muzyki, swobodnej atmosfery dopełnionej muzyką specjalnie przygotowaną na świętowanie.

Dwie edycje imprezy odwiedziło ponad 15.000 gości.