Login

Masterclass: Wines of Ukraine

Tocząca się na Ukrainie wojna zniszczyła ogromną większość działających tam winiarni. Dla producentów, którzy przetrwali, niezwykle ważne jest teraz znalezienie rynków zbytu na kolejne roczniki swoich win. Nic tak nie pomoże winiarzom, jak sprzedaż / eksport ich wina i pozyskanie środków na kontynuowanie produkcji.
Pomimo wielkich trudności udało nam się nawiązać kontakty z kilkoma winiarniami,  którym bardzo chcemy pomóc w tym niezwykle trudnym dla nich momencie. 

Zapraszamy polskich importerów do uczestnictwa w Masterclass, podczas której przedstawicielka Wines of Ukraine, Jenia Nicolauchiuk i Piotr Kamecki przedstawią winiarstwo ukraińskie, jego historię i stan aktualny oraz przeprowadzą degustację komentowaną kilku win.

Będziemy gościć 5 producentów wina (osobiście i online), którzy chcą nawiązać kontakty handlowe z rynkiem polskim.

Są to:
- Biologist Winery
- 46 Parallel
- Father's Wine
- Stakhovsky Winery
- Shabo Winery

Całość wydarzenia jest odruchem  serca organizatorów, którzy sami pokrywają koszty związane ze zorganizowaniem tej degustacji. Dlatego bardzo prosimy o zgłoszenia zakończone uczestnictwem w degustacji (a nie samą rejestracją) od tych importerów, którzy chcieliby wprowadzić ukraińskie wina do swojego portfolio. 

Miejsce degustacji podamy wkrótce, ale już teraz możecie Państwo rezerwować miejsca poprzez formularz rejestracyjny (prosimy o rejestrację osób decyzyjnych; rejestracja będzie ważna po otrzymaniu emaila z potwierdzeniem udziału, po uprzedniej weryfikacji listy chętnych).

*Organizatorzy zastrzegają sobie zmianę daty wydarzenia (która jest uzależniona od rozwoju sytuacji za wschodnią granicą).

TBD Warszawa
od 2022-05-11 | 11:00
do 2022-05-11 | 13:00
cena: darmowe sztuk:

Pozostałe imprezy

WOW Wine Fest
2022-05-14
WOW Wine Fest
cena: darmowe
WOW Craft Fest
2022-05-14
WOW Craft Fest
cena: darmowe
Masterclass: Wines of Ukraine
2022-05-11
Masterclass: Wines of Ukraine
cena: darmowe
DelicioUS & Polscy Blogerzy Kulinarni
2021-10-22
DelicioUS & Polscy Blogerzy Kulinarni
cena: darmowe
Simply Italian
2022-06-23
Simply Italian
cena: darmowe