Login
Wrzesień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
29303101020304
050607080910
WOW Fest Jesień 22
11
WOW Fest Jesień 22
12131415161718
1920
Varsovino & Taste Spain
2122232425
26272829300102
Październik 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Listopad 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Grudzień 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Styczeń 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405

Varsovino & Taste Spain

Szanowni Państwo,

Ze względów organizacyjnych rejestracja online zakończy się w dniu 19.09 o godz. 12:00. Zapisy po tej godzinie nie będą potwierdzane.

Do zobaczenia na Varsovino!


***

VARSOVINO & TASTE SPAIN

20 września, godz. 12.00 – 18.00

Crowne Plaza Warsaw - The Hub, Rondo Daszyńskiego 2


Zapraszamy na największą degustację win i produktów hiszpańskich w Polsce VARSOVINO & TASTE SPAIN.

Po raz pierwszy na VARSOVINO pojawią się również producenci hiszpańskich delikatesów: sera, oliwek i oliwy oraz szynki jamón i wędlin. Zapowiada się największe święto hiszpańskiej kuchni w Polsce!

20 września w hotelu Crowne Plaza w Warszawie 20 winiarzy i 10 firm spożywczych z Hiszpanii zaprezentuje swoją najnowszą ofertę.

Goście VARSOVINO & TASTE SPAIN będą mogli spróbować klasycznych win z Rioja czy Ribera del Duero oraz ciekawych interpretacji z krainy Don Kichota. Będą wyśmienite, najwyższej jakości szynki jamón iberico i tradycyjne hiszpańskie wyroby wędliniarskie. Pokaże się też serowarnia z Toledo oferująca owcze sery i 200 letni oliwny młyn z Tarragony. Jeden z producentów zaskoczy gości niestandardowym opakowaniem swoich produktów.

Na degustację zapraszamy osoby profesjonalnie związane z winem i dystrybucją delikatesów spożywczych. Wszyscy, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej oferty o tradycyjne, typowo hiszpańskie produkty, na VARSOVINO & TASTE SPAIN znajdą ciekawe propozycje. Dystrybutorzy wina poznają nowe hiszpańskie bodegi, które szukają importera na polskim rynku.


Konieczna wcześniejsza rejestracja.


Organizatorem VARSOVINO & TASTE SPAIN jest Ambasada Hiszpanii.


1.  Bodegas Finca la Capilla, Salvador F. Montenegro, wina DO Ribera del Duero, www.fincalacapilla.com

2   Palacio Quemado, Marzena Dziuk, wina DO Ribera del Guadiana, www.alvear.es

3   Bodegas Ollauri, Ana Barba, wina DOCa Rioja,  www.bodegasollauri.com/en

4   Arturo Sanchez e Hijos, María Escudero, szynki i wędliny, www.arturosanchez.com

5   Bodegas Valparaiso, Yolanda Martín, wina DOCa Ribera del Duero, www.bodegasvalparaiso.com

6   Peninsula Vinicultores, Klaus Andersen, wina DOCa Rioja, www.peninsula.wine

7   Faroliva, Pablo Martín,  oliwki, przetwory, www.faroliva.com

8   Grupo Enate, Elena García-Arroba Torrillas,  wina DO Vinos de Madrid, www.grupoenate.es

9   Gordonzello, Gema Sánchez-Muliterno, wina DO Leon, www.gordonzello.com

10  Palacios Alimentacion, Millan Olmos Fuentetaja,  tortilla de patatas, www.palacios.es

11  Bodegas Matarromera, Laura Delgado, wina DO Toro, DO Cigales.  www.matarromera.es

12  Jamones Hermanos Hoyos, Eduardo Rojo, szynki i wędliny, www.hermanoshoyos.es

13  220 Cantaras, María Teresa Alvarez Garate, wina DOCa Rioja, www.bodega220cantaras.com

14  Bodegas Cuevas Jimenez, María Luisa Cuevas, wina DO Ribera del Duero, www.ferratus.es

15  Bodegas Alcardet, Lucía López, wina DO La Mancha, www.alcardet.com

16  Manuel Guillen, Juan Francisco Montero, szynki i wędliny, www.ibericosguillen.com

17  Bodegas Medrano Irazu, Pilar Lorenzo Richart, wina DOCa Rioja,  www.medranoirazu.com

18  Finca la Venta de Don Quijote, Marta Pérez Molina, wina Tierra de Castilla, www.fincalaventa.com

19  Quesos de Hualdo, Wioleta Paduch, sery, www.quesosdehualdo.com

20  Revisan, Alberto Gutiérrez, szynki i wędliny, www.revisan.com

21  Bodegas Cornelio Dinastia, Oscar Rivas Lobón, wina DOCa Rioja, www.bodegascornelio.es

22  Bodegas Ayuso, María Angeles Martínez Jiménez, wina DO La Mancha, www.bodegasayuso.es

23  Bodegas Carchelo, David Ferraje, wina DO Jumilla, www.carchelo.com

24  Carnicas Serrano, Inmaculada Hernández, szynki i wędliny, www.cserrano.es

25  Diez Siglos de Verdejo, Miguel Renedo, wina DO Rueda, www.diezsiglos.es

26  Valdeviñas, Alicia Carro, wina DO Ribera del Duero, www.valdevinas.es

27  Bodegas Jimenez Vila, Luisa Jiménez Vila, wina DO Utiel Requena, www.jimenezvila.es

28  Moli d Oligasull, Antonio Blasco, oliwa z oliwek, migdały, www.olisgasull.com

29  Comercial Granell, Elena Bisbal, kawa, www.cafesgranell.es


Crowne Plaza Warsaw ? The Hub , Rondo Daszyńskiego 2, Metro Rondo Daszyńskiego, Warszawa
od 2022-09-20 | 12:00
do 2022-09-20 | 18:00
cena: darmowe sztuk:

Pozostałe imprezy

WOW Fest Jesień 22
2022-09-10
WOW Fest Jesień 22
cena: darmowe
Simply Italian
2022-06-23
Simply Italian
cena: darmowe
3 City Wine Fest 3
2022-08-13
3 City Wine Fest 3
cena: 40.00 PLN
Masterclass: Wines of Ukraine
2022-05-11
Masterclass: Wines of Ukraine
cena: darmowe